Trefit se s výběrem dárku do vkusu ženy může být někdy nelehký oříšek. Naše redakce proto dala dohromady pár ženských hlav, aby Vám s tímto nelehkým úkolem pomohla. Sestavili jsme seznam deseti dárků, které zaručeně vždycky potěší.

1. KvětinyImage result for rose

Ačkoliv se může zdát, že květiny jsou v dnešní době přežitkem staromilců, pravda je zcela opačná. Každá žena, ať už to bude Vaše učitelka, manželka nebo babička, ocení kytici květin. Nemusí to přitom být žádná obří kytka, obyčejná malá růžička funguje stejně tak dobře. Je to, tak jako v případě spousty dalších dárků, úmysl, co se počítá.

2. Kosmetika

My ženy se rády líbíme. Znamená to nekonečné hodiny trávené v obchodech, salónech krásy ale i svědomitý výběr kosmetiky. Právě kosmetika nám tak udělá obrovskou radost. Jen prosím pány, aby byly opatrní. Je vhodné nejprve zjistit, co Vaše druhá Image result for cosmeticspolovička používá a poté se v obchodě poradit s personálem, aby Vám pomohl odhadnout její vkus.

Druhá možnost je sáhnout po jistotě: různé krémy, micelární vody a esenciální oleje nikdy nezklamou. Mrkněte třeba na naší oblíbenou značku kosmetického arganového oleje. Právě arganový olej je nejnovější trend a kdo ho ještě nepoužívá, určitě má v plánu ho vyzkoušet.

 

3. Masáž

Být ženou není jednoduché, občas nám neudělá nic větší radost, než trochu klidu. A kde jinde relaxovat, než na masáži? S takovým dárkem se zavděčíte takřka každé ženě.

4. ParfémImage result for parfume

V tomto případě je to podobné, jako s kosmetikou. Každá žena má ráda parfémy a každé ženě uděláte radost, pokud ji nějaký koupíte.  I při výběru tohoto dárku ale buďte opatrní, nejjistější je vyfotit si lahvičku od parfému, který nic netušící obdarovávaná používá a poté se zeptat asistentů v prodejně. Oni už Vám potom poradí, jaká vůně bude pravděpodobně nejvhodnější.

5. Dárkové poukazy

Kdo by neměl rád dárkové poukazy? Takový dárek nikdy neurazí, ale na druhou stranu je třeba říct, že ani dvakrát nepotěší. Dárkový poukaz je totiž až příliš praktický a postrádá určitý sentiment, který při obdržení dárku očekáváte. Přesto z něj má často obdarovávaný největší užitek, a proto ho rozhodně nezavrhujte. Dobrý nápad je darovat nějakou milou drobnost a doplnit ji dárkovým poukazem.

6. Kniha

Netřeba více slov. Pokud má ráda čtení, knihou jí potěšíte. Jen se prosím vyvarujte kuchařkám, pokud není vaření její zálibou. Kuchařky totiž dostáváme tak často, že byste se sami divili.

7. ČajImage result for kusmi tea

Je zásadní rozdíl mezi normálním čajem a kvalitním dobrým čajem. Zavítejte někdy například do prodejny Kusmi Tea a nechte si dát ochutnávku. Nejen, že zde mají nádherné dárkové balení, ale čaje naprosto výborně chutnají. Vybrat si navíc můžete ze spousty příchutí.

8. NáramekImage result for bracelet

S náramky je to hrozně jednoduché. Máme jich tolik, že většinu ani nenosíme, ke každému ale máme sentimentální vztah. To platí dvojnásob, pokud jsme ho od někoho dostali. V tomto případě se nám nemusí ani příliš líbit, abychom z něj měli upřímnou a dlouhotrvající radost.

9. Šperky

Náhrdelníky, náušnice, náramky. Vždycky udělají radost, nikdy nezklamou. Jen prosím dbejte na to, abyste nedarovali náušnice někomu, kdo ani nemá propíchnuté uši. Budete vypadat jako ignorant.

10. Cokoliv, bude-li to od srdceImage result for sentimental gift

Protože o tom dávání dárků je. Neměla by to být společenská konvence nebo dokonce povinnost. Proto se při výběru na dárky snažte vymyslet něco, co půjde skutečně od srdce. Něco, co ocení jen ona, čím jí ukážete, jak dobře ji znáte. Díky čemu si bude připadat speciální a stejně tak bude vnímat i vztah mezi Vámi. Může to být přitom úplná banalita. Takže ať už kupujete dárek komukoliv při jakékoliv příležitosti, zamyslete se nejdřív nad něčím osobnějším. Nejen, že dotyčnému uděláte mnohem větší radost, ve většině případů navíc ušetříte.

Komentáře