Jak na druhé rande

První rande máte za sebou, schůzka proběhla dobře a Vás nyní čeká rande druhé. Ještě ale nemáte vyhráno, na druhé schůzce záleží minimálně stejně, jako na té první. Právě proto jsme si pro Vás článek, jak na druhé rande.

Odpadá prvotní nervozita

Po prvním setkání už víte, co od svého protějšku očekávat, a tak odpadá většina strachu z neznámého. Často se teprve až při druhé (nebo dokonce pozdější) schůzce pozná, jestli je Vám s partnerem/partnerkou dobře. Díky tomu, že už se trochu znáte, můžete také vybrat vhodnější místo pro schůzku. Pokud potřebujete inspiraci, můžete se podívat do našeho článku Kam na první rande, měli byste se však pokusit vybrat něco osobnějšího, než poprvé. V ideálním případě něco typického právě pro Vás dva. Uvidíte, že za originalitu budete náležitě oceněni.

Prozraďte víc, ne však všechno

Základní představu o sobě už máte, nyní je načase pustit se trochu víc do hloubky. To však neznamená, že si „vylijete srdce“. Buďte otevřenější, ale nechte si i svá tajemství a třeba své skryté kvality na později. Jednak tak bude pro Vaší polovičku zajímavější Vás postupně poznávat, jednak jsou tajnůstkáři tak trochu sexy. Tajemní lidé v sobě vždycky měli to zvláštní přitažlivé kouzlo.

Některá témata by však měla být i na druhém rande tabu, zejména pokud jde o bývalé partnery či sex.

Důležité je posouvat se vpřed

Ať už jste na minulém rande skončili polibkem, obětím či potřesením pravice, měli byste na to na druhé schůzce navázat. Cílem těchto setkání je najít vztah, proto je neustálý posun vpřed klíčový. Vhodné může být vždy postoupit o jeden krůček. Pokud jste se minule políbili, navažte lehkými doteky, hlazením, možná procházkou ruku v ruce.

Nic však nepřehánějte a dělejte vše podle své přirozenosti. I druhé rande by měla být zábava a ve vztahu na své první schůzky budete určitě rádi vzpomínat.

 

Komentáře