Kam na první rande?

Našli jste někoho, s kým si rozumíte a došli jste k závěru, že je na čase pozvat Vámi vybraného partnera na rande? Nejste si však tak docela jistí kam nebo chcete přijít s originálnějším řešením, než je schůzka v kavárně či restauraci?

V první řadě je důležité, zda danou osobu znáte (například z práce), nebo bude vaše společná schůzka úplně první. Vždycky je ale dobré vycházet z toho, co víte, že má ráda, nicméně i Vás musí taková aktivita bavit, jinak bude rande probíhat jednostranně a nakonec si ho pravděpodobně neužije ani jeden.

Kam jít, když se neznáte?

Zkuste něco nezávazného, co můžete snadno přerušit, pokud rande nebude probíhat podle Vašich představ. Taková procházka po břehu řeky, již zmíněná kavárna nebo společné venčení psů mohou být skvělou možností. Výhoda je, že pokud si budete i osobně rozumět, na rande se dá navázat nespočtem dalších aktivit a v opačném případě není problém se velmi brzy rozloučit a jít si každý po svých. Dlužno dodat, že obě varianty navíc nabízí dostatek prostoru k rozhovoru, který je pro Vás klíčový. Proto není příliš dobrý nápad scházet se v klubech či na koncertech, kde se přes hlasitou hudbu vůbec neuslyšíte. Z tohoto důvodu nedoporučujeme ani rande v kině.

Kam jít, když se znáte?

Pokud už svůj protějšek znáte, nejdůležitější je fantazie. Můžete spolu zajít někam posedět, na koncert kapely, kterou máte oba rádi, či do zoologické zahrady. Protože se už znáte, na rozhovor není kladen takový důraz jako při schůzce s „cizím“ člověkem. Díky tomu máte mnohem více možností, vše ovšem záleží na tom, do jaké míry se znáte.

Sportovní, romantické nebo bláznivé

Podle povahy Vás a Vašeho partnera můžete oslnit i některým z těchto originálních nápadů. Máte-li například oba rádi sport, můžete si jít zaběhat, navštívit bowlingovou hernu, laser game nebo zajít na brusle (ať už kolečkové či v zimě klasické). Ani romantika není na škodu. Taková procházka při západu slunce nebo výhled do krajiny může být krásným zážitkem.

Jste-li trochu bláznivější a nebojíte se riskovat, můžete oslnit svou originalitou a pozvat partnera například stavět sněhuláka nebo na velmi kontroverzní výstavu, kde se společně budete moci zasmát umělci i jeho obdivovatelům.

Samotný program schůzky by neměl být to nejdůležitější. Proto se nakonec může na pohled příšerná aktivita proměnit v perfektní rande. Nebojte se hravosti a hlavně zůstaňte sami sebou!

 

Komentáře