Osudová seznamka Štěstí.cz

Osudová seznamka Štěstí.cz je oblíbenou českou seznamkou s velmi vysokou návštěvností. Seznamka v tuto chvíli obsahuje kolem 100 tisíc aktivních profilů, jež tvoří ze dvou třetin muži. Štěstí.cz funguje od roku 2006 a za tu dobu si vybudovalo pevnou pozici mezi internetovými seznamkami.

Registrace

Registrace je rychlá a snadná, stačí si pouze vytvořit seznamovací inzerát a zaplatit vstupní poplatek ve výši 89 Kč na rok. Ihned po registraci si můžete upravit svůj profil (jak na to se dočtete zde) a poté Vám už nic nebrání se seznamovat.

Uživatelské prostředí Štěstí.cz

Uživatelské prostředí seznamky je poněkud zastaralé, nicméně orientovat se v něm dá bez větších problémů. Seznamka kombinuje více forem seznamování: seznamovací profily, textové inzeráty (na jaké můžete narazit třeba v novinách), fotoseznamku, lidi z okolí, aktivní uživatele atd. Štěstí.cz navíc umožňuje příplatkovou službu, vzkaz v horní části stránky, který může získat i statisíce zobrazení.

štěstí.cz

pozn. I u inzerátů se obvykle objevují profilové fotky, které jsme z důvodů nezveřejnili

 

Výhody

Největší výhodou seznamky je její široká základna uživatelů a velmi levný vstupní poplatek, který částečně filtruje ty, kdo to se seznámením nemyslí vážně. Současně s tím je nutné ověření profilu zasláním fotografie s na papíru napsaným jménem/přezdívkou. Tím se zamezuje krádežím identity a falešným profilům, které bývají na některých seznamkách běžné. Zajímavá je taky možnost filtrování uživatelů, například pomocí IQ testu.

Seznamka je velká a rozmanitá, scházejí se na ní lidé všeho věku a zájmů, což na druhou stranu může být občas trochu problém (ne všichni hledají vážný vztah).

Nevýhody

Štěstí.cz je takový malý ekosystém a občas může být skutečně frustrující snažit se najít člověka se stejným očekáváním. Výrazně větší zastoupení pánů vede k velkému množství přijatých zpráv, pokud jste žena, a to  často od lidí, se kterými nemáte nic společného. Spoustu lidí bere seznamku jako rozptýlení pro zábavu, aniž by vlastně vztah hledali.

Otravná také může být reklama, ta však není příliš agresivní a vzhledem k malému poplatku se dá její nutnost pochopit. Další nevýhodou jsou veřejné profily. Aby Vás někdo na seznamce viděl, nemusí být ani jejím členem.

Závěr

Osudová seznamka Štěstí.cz je zajímavá a rozhodně má smysl ji vyzkoušet. Je to místo, kde se seznámit může skutečně každý, když má trochu štěstí. Pokud to myslíte se seznámením vážně, pravděpodobně pro Vás existují i lepší varianty. Štěstí.cz však můžete klidně využívat pasivně, jako doplněk některé prémiové seznamky a kdo ví, třeba právě Vy zde štěstí naleznete.

 

 

 

 

Komentáře