Sportovní speed dating 28.4.2017

V pátek 28.4.2017 proběhla další z našich mezi Vámi velmi oblíbených akcí, speed dating. Tentokrát jsme se zaměřili na sportovce z Prahy a veliký zájem nás samotné překvapil. Registraci jsme museli již po třech dnech znepřístupnit, protože všech 30 míst bylo zabráno.

Jak už jsme zmínili, páteční speed dating byl určen pro milovníky sportu. Společný zájem vytvořil velmi příjemnou atmosféru, ve které seznamování probíhalo s nebývalou lehkostí. Na konci večera nebyl nikdo, kdo by odcházel s prázdnou (a tím na našem webu pochopitelně myslíme kontakt na potenciálního partnera). Dva páry se dokonce rozhodli v seznamování pokračovat bezprostředně po skončení akce a ještě týž večer spolu zašli na skleničku.

Takové výsledky nás těší a jsou důvodem, proč pro Vás podobné akce zadarmo připravujeme. Každý má v životě právo na štěstí a my Vám chceme pomoci nalézt to Vaše.

Omlouváme se všem, na které se nedostalo. Nezoufejte, další akce už se připravují! Pokud si je nechcete nechat ujít, zanechte nám svou emailovou adresu a my se Vám ozveme.

 

Komentáře