Seznamka Academic Singles vznikla, jak už název napovídá, za účelem seznamování akademicky vzdělaných jedinců. A to tak, aby si každý uživatel našel bezpečně a diskrétně pokud možno dokonalého partnera. Na základě vyplnění dotazníku při registraci vytvoří systém přehled všech partnerů, kteří se se zadanými parametry shodují.

To nemusí být vždy žádoucí, pokud si chce někdo ze začátku uchovat co nejvíce soukromí. Je to však systém, na jejímž základě seznamka funguje a proč je úspěšná a spolehlivá. Informace a konverzace jsou navíc naprosto v bezpečí a nehrozí jejich poskytnutí žádným třetím osobám. Pouze uživatel se rozhodne, které informace chce s ostatními sdílet.

Funkce seznamky Academic Singles

Pro vyjádření sympatií lze uživatele odměnit lajkem či srdíčkem. V opačném případě je možné dát najevo své NE pomocí křížku. Pro VIP členy je pak v nabídce mnoho dalších funkcí, jako například automatické vyhledávání a doporučování vhodných protějšků na základě zadaných parametrů, nebo nahlížení do osobnějších informací o uživatelích a jejich oslovování.

Academic Singles navíc nově přichází s velmi neobvyklou funkcí, a tou je videohovor. Jeho hlavním účelem bylo, sobě uživatele vzájemně co nejvíce přiblížit a vzájemně se poznat už před osobní schůzkou. Díky této funkci má navíc uživatel možnost se s protějškem vidět tváří v tvář. Později při schůzce tak nedojde k nechtěným překvapením.

Placené členství na seznamce Academic Singles

VIP členství si může si můžete zaplatit na měsíc, půl roku, nebo rok. To už záleží na preferencích konkrétního uživatele. Je nutno podotknout, že bez VIP členství seznamku téměř nemůžete využívat.

ČlenstvíCena
VIP členství na 1 měsíc149 Kč / měsíc
VIP členství na 3 měsíce549 Kč / měsíc
VIP členství na 12 měsíců399 Kč / měsíc

Uživatelé na seznamce Academic Singles

Poměrově je uživatelská základna poměrně vyrovnaná. Z celkového počtu více než 240 tisíc uživatelů jsou zde v zastoupení z 51% muži a z 49% ženy. Jedná se převážně o svobodné jedince snažící se najít k sobě protějšek pro vážný vztah.

Výhody a nevýhody seznamky Academic Singles

 • Vyvážený poměr mužů a žen
 • Seznamka zaměřená na vzdělané a nezadané
 • U uživatelů vidíte kdo je právě online
 • Aplikace do telefonu díky které můžete využívat seznamku kdekoliv
 • Nestandartní funkce seznamky jako je audiohovor
 • Oproti jiným seznamkám drahé VIP členství
 • Automatické prodloužení VIP členství
 • Složité zrušení VIP placeného členství

Jak zrušit účet na seznamce Academic Singles

Pokud se rozhodnete zrušit účet na seznamce máte na výběr z několika způsobů jak to provést. Pokud máte bezplatné členství stačí v administraci u vašeho účtu „Deaktivovat účet“. Pokud však máte předplacené členství musíte postupovat dle toho jak jste toto členství uhradili.

Zrušení VIP členství v aplikaci telefonu

Zrušení VIP členství na webu seznamky

 • Zrušení vašeho účtu musí proběhnout před koncem vašeho předplaceného období
 • Na webu seznamky přejděte do sekce „Nastavení
 • Dále se řiďte dle pokynů k ukončení prémiového členství

Kontakt na seznamku Academic Singles

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.academic-singles.cz