Co je to seznamka C-Date

Seznamka C-date si od svých služeb slibuje naplňující setkání, která neskončí jen u jednoho rande, zároveň ale bezpečně, bez závazků a anonymně, pokud si to uživatel přeje. Je ale vhodná spíše pro nezávazný flirt, což však nevylučuje budoucí vážnější vztah. Celková úspěšnost v navázání vztahů mezi uživateli je 72%, což není vůbec špatný výsledek.

Funkce seznamky

Seznamka vyhledává vhodné protějšky ve vašem blízkém okolí, což vede i k jednoduššímu bližšímu seznámení. Pro hravé jedince je možné zahrát si hru „Sexy nebo ne“, kde lajkujete uživatele, kteří se vám líbí a přeskakujete ty, kteří vás nezaujali.

Registrace na seznamce

Registrace není nic složitého a stejně tak vyhledávání potencionálních partnerů. Seznamka se vás zeptá na základní představu zážitků, které vyhledáváte, jak vypadáte a odkud pocházíte. Díky těmto informacím je hledání partnera o něco jednodušší. Po registraci můžete přidat libovolné osobní údaje, pokud si tak přejete.

Placené členství na seznamce

Registrace je zdarma. Poplatky se platí pouze v případě prémiového členství na jeden až šest měsíců, kde se vám nabídne například možnost vidět, kteří uživatelé jsou právě online a můžete jim napsat. Tento typ předplatného je však v případě odstoupení nutné zrušit písemně, profil nelze jen tak zrušit jako v případě bezplatné verze. I přesto, že zaplacení prémiového členství je volitelné, bez něj nemáte k dispozici téměř žádné funkce, což vás k předplatnému nejspíš donutí.

ČlenstvíCena
Účet freeZDARMA
VIP členství na 1 měsíc180 Kč (za měsíc)
VIP členství na 3 měsíce599 Kč (za měsíc)
VIP členství na 6 měsíců399 Kč (za měsíc)

Uživatelé na seznamce C-Date

Nezáleží na tom, jestli hledáte muže, či ženu, nebo stejné pohlaví. C-date disponuje více než 25 tisíci členy ve vyrovnaném poměru mužů a žen. Profily uživatelů jsou důkladně kontrolovány, a to včetně jednotlivých fotografií, které jsou kontrolovány manuálně, nikoliv automaticky systémově. Chat mezi uživateli probíhá anonymně pod přezdívkami. Své osobní údaje tak každý sdělí sám dle svého uvážení a cítění.

Výhody a nevýhody seznamky C-Date

  • Mnoho uživatelů na této seznamce hledá flirt
  • Doporučování partnerů podle zadaných parametrů
  • Vyvážený poměr uživatelů (můžu:žen)
  • Vidíte kdo je právě online
  • Bez VIP členství velmi omezené funkce
  • Automatické obnovení VIP členství

Kontakt na seznamku C-Date

Interdate S.A.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

B 158 155, Obchodní rejstřík Lucembursko

E-mail: [email protected]
Fax: 0042 022 720 49 26
Web: www.c-date.cz