Divoké rande je největší česká seznamka, která jako jedna z mála uvádí na stránkách aktuální počet online uživatelů a procentuální poměr mužů a žen, Jak už napovídá název, nejedná se o seznamku na vyhledávání vážných vztahů.

Cílem uživatelů je nalezení nezávazného či erotického vztahu. Divoké rande je tedy ideální seznamka pro lidi co hledají povyražení a nechtějí se vázat se základnou přes 550 tisíc uživatelů.

Registrace a zabezpečení seznamky Divoké rande

Po rychlé bezplatné registraci obdržíte potvrzovací email. Vyplníte pár osobních informací a upřesníte, jaký typ partnera hledáte. Stránky zaručují naprostou anonymitu a diskrétnost po celou dobu dobu užívání služeb. Více než 57% uživatelů tvoří ženy a ty jsou důkladně prověřovány, aby nedocházelo v vytváření falešných profilů.

Funkce a VIP členství seznamky Divoké rande

V neplacené verzi si můžete vybrat, zda vás mohou kontaktovat jen VIP, nebo i běžní uživatelé. Zajímavou funkcí je, že v prvních 15 dnech užívání mají uživatelé možnost 140 uživatelů a tím si vyzkoušet, jaká je placená verze, kdy je oslovování uživatelů neomezené. Součástí VIP členství je také možnost 30 oslovení a 40 hodnocení denně. Trochu zábavy zajistí funkce „Chtějí mě“, kde zjistíte, kteří uživatelé o vás mají zájem. Můžete tak snadněji navazovat vztahy.

Deaktivace a zrušení účtu

Profil lze v případě potřeby deaktivovat a poté znovu obnovit. Pokud ho chcete zrušit úplně, můžete požádat o smazání technickou podporu seznamky. Postup je tedy stejný, jako u většiny online seznamek.

Postup zrušení VIP členství

  • Napište žádost o zrušení placeného členství
  • Vzorový formulář naleznete ZDE
  • Vyplněnou žádost zašlete na e-mail seznamky
  • Využít lze také kontaktní formulář na webu seznamky
  • Nezapomeňte, že výpověď musíte odeslat nejpozději 7 dní před obnovením členství

Divoké rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.divokerande.cz