Seznamka eDarling je dlouhodobě známá jako seznamka pro náročné uživatele. Mezi její hlavní výhody patří, že pravidelně manuálně kontroluje pravost profilů, tím tak uživatelé získají jistotu, že si nebudou psát s někým, kdo vlastně ani neexistuje a pouze se chce pobavit na cizí triko. Na seznamce eDarling 65% profilů uvádí, že má vyšší vzdělání. Měsíčně ji navštěvuje přes 800 tisíc lidí, takže šance, že si s někým padnete do oka je velmi vysoká.

Jaká je uživatelská základna seznamky

Jedná se o důvěryhodnou seznamku, více než 13 milionů nezadaných se rozhodlo o jejím použití. Klientelu tvoří především lidé ve věku od 30 do 55 let, kteří hledají především vážný vztah, který bude na vysoké úrovni. Tato věková hranice není tak často dodržována a narazíte na mladší, ale i starší zájemce. Již při registraci určíte, jakého pohlaví jste vy a jakého pohlaví hledáte partnera, tudíž je vhodná i pro homosexuály či lesby.

Patří mezi ty nejúspěšnější seznamky v Evropě a lze se v ní zaregistrovat v 26 zemích celého světa. V zahraničí se také můžete setkat se seznamkou EliteSingles. jedná se o stejného majitele, jen je v České republice jinak pojmenována.

Funkce seznamky

Velkou výhodou je takzvané vědecké seznamování, postupně vyplňujete osobní test o svých zájmech, víře a podobných věcech až do nejpodrobnějších detailů. Test je vážně velmi rozsáhlý a může zabrat desítky minut, pokud tedy nemáte čas, tak se do něj ani nepouštějte. Otázky jsou osobité, takže pokud jste nerozhodný (nerozhodná) zabere vám klidně 30 minut. Aplikace poté postupně srovnává vaše výsledky s výsledky jiných uživatelů a doporučuje vám lidi se stejnými zájmy a vlastnostmi.

Existují zde skupiny lidí, kteří se orientují dle klíčových slov, jako je například místo bydliště, věk, náboženství, zájmy apod. Denně můžete dostat až 8 návrhů na uživatele se stejnými, nebo alespoň podobnými zájmy.

Placené členství na seznamce eDarling

Ovšem bez placené verze toho s aplikací moc nezmůžete, můžete si prohlédnout profilovou fotku uživatele, zjistíte výsledek svého osobitého textu a můžete přijmout návrhy. Pokud chcete osobu kontaktovat, musíte si zaplatit. Je dobrém, že se dají využít občasné slevy, takže můžete získat slevu. Předplatné se kupuje na 3, 6, nebo 12 měsíců.

Ceny se pohybují od 1500 do 6000 korun. Další nevýhodou je, že pokud nezrušíte členství v dostatečném předstihu, může vám být strhnut i ta poplatek za další měsíce. Členství je nutné zrušit minimálně 3 dny před vypršením předplatného. S tímto problémem má zkušenost spousta uživatelů, kteří si stěžují, že jim nepřišlo upozornění na ukončující se předplatné a museli tak zaplatit další peníze, přes to, že již aplikaci nepoužívali.

ČlenstvíCena
VIP účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 měsíc349 Kč (měsíc)
VIP účet na 3 měsíce199 Kč (měsíc)
VIP účet na 12 měsíců189 kč (měsíc)

Aplikace eDarling do telefonu

Výhodou je, že si můžete stáhnout aplikaci na IOS nebo Android i do svého chytrého telefonu a mít tak eDarling stále po ruce v telefonu.

I přes to, že je zde poměrně dost uživatelů, často přijde málo zpráv. Stalo se to několika klidem. Kupříkladu za 3 týdny – 3 zprávy, 2 týdny- 4 zprávy. Také často bývají navrhovány profily, které nemají fotku, je to téměř každý 3 profil, co na vás vyskočí. Tyto navrhované profily se často opakují.

Pro někoho může být nevýhodou, že s podporou si můžete psát pouze přes e-mail, tudíž odpověď z jejich strany může trvat déle, než byste potřebovali. Musíte tedy doufat, že vám co nejdříve přijde odpověď na e-mail. Aplikace si je dobře vědoma nutnosti ochrany osobních údajů, tudíž se k Vašim datům nikdo nedostane, maximálně osoba tím pověřená.

Tato aplikace má své výhody, ale i nevýhody, aplikaci více uživatelů doporučuje, než nedoporučuje. Na internetové stránce seznamky je i poradna a ukázka partnerů, kteří se dokonce vzali a mají již rodinu. Dlouholeté působení v zahraničí jí přineslo zkušenosti a vědí, co a jak udělat. Ovšem nějaké ty věci by se změnit nebo alespoň upravit určitě daly. Pokud tedy hledáte vážný vztah a nevadí vám si připlatit za kvalitu, eDarling je pro Vás tou správnou volbou.

Výhody a nevýhody seznamky eDarling

  • Velká uživatelská základna
  • Známá a stabilní seznamka působící nejen v ČR
  • Propracovaný návrh partnerů
  • Vyvážený poměrů můžu a žen
  • Automatické obnovení členství, které je potřeba si pohlídat
  • Poměrně dražší VIP členství

Jak zrušit účet na eDarling

Pokud nemáte zaplacení VIP členství je zrušení vašeho účtu na seznamce eDarling velice jednoduché. Přihlašte se dovašeho účtu na seznamce, klikněte na „Můj účet„, dále zvolte „Členství“ a pod informacemi o vašem profilu můžete zrušit váš účet.

Pokud jste si však předplatili VIP členství je třeba počítat s tím, že se vám automaticky bude produlužovat. Tuto informaci naleznete v obchodních podmínkách seznamky. VIP členství tedy zrušíte buď v administraci vašeho účtu v sekci „Můj účet“ a nebo písemnou výpovědí, kterou zašlete na adresu níže.

UPOZORNĚNÍ: Váš VIP účet musíte zrušit a ukončit vaše členství nejpozději 3 dny před vypršením vašeho VIP účtu.

eDarling kontakt

Spark Networks Services GmbH
Kohlfurter Strasse 41/43
10999 Berlin

Číslo v obchodním rejstříku: 115958 B,
Registrováno na obvodním soudu Berlin-Charlottenburg,
DIČ: DE263260611
Zodpovědnost za obsah magazínu nese: Gitte Bendzulla & Bert Althaus Spark Networks Services GmbH, Kohlfurter Str. 41/43, 10999 Berlin

E-mail: [email protected]
Fax: +49 30 868 000 312
Web: www.edarling.cz