Seznamka pro vztah. Tak se prezentuje seznamovací portál EliteDate. Jedná se však také o nejnavštěvovanější českou seznamku pro navázání vážných vztahů. Nabízí možnost seznámit se rychle a jednoduše s novými lidmi vyhledávajícími vážnější vztah.

Jaké funkce seznamka nabízí

Oproti jiným seznamkám nabízí mnoho netradičních funkcí. Pro své uživatele má k dispozici podporu skrze poradnu, vydává nejrůznější články zaměřující se na vztahy a tipy pro seznámení, a dokonce vydává i nejrůznější druhy přednášek.

VIP členství na seznamce

Co ale mohou někteří uživatelé považovat za nevýhodu je fakt, že se také jedná o jednu z mála zpoplatněných seznamek s poplatkem na 3 měsíce, 6 měsíců nebo na rok. Bez členství totiž není možné číst ani odesílat zprávy a vidět fotografie. Odměnou za poplatek ale můžete vybírat z více než 150 tisíc ověřených uživatelů v rozmezí převážně od 25 do 45 let, neomezeně s nimi konverzovat a prohlédnout si jejich fotografie.

Webové prostředí je uživatelsky přátelské a jednoduché a umožňuje pokročilé vyhledávání potencionálních partnerů, což umožňuje nalezení vhodného protějšku i poněkud náročnějším uživatelům.

ČlenstvíCena
Členství na zkouškuZDARMA
VIP členství na 3 měsíce1050 Kč
VIP členství na 6 měsíců1200 Kč
VIP členství na 12 měsíců1500 Kč

Jaká je uživatelská základna

EliteDate všechny své uživatele důkladně prověřuje, aby nedošlo k problémům, nebo nechtěným omylům při osobních setkáních. Víte tak přesně s kým máte tu čest a jestli jsou fotografie a informace pravé. Každý uživatel si při registraci projde psychologickým testem, na základě jehož výsledku mu budou doporučovány vhodné protějšky.

Seznamka má velké množství pozitivních referencí a cílí převážně na český trh. Je tedy vhodnou volbou pro všechny kdo nehledají jen pouhý flirt, ale od seznámení očekávají něco víc.

Výhody a nevýhody seznamky EliteDate

  • Online podpora
  • Férová česká seznamka
  • Vědecká metoda seznamování
  • Snadné zrušení placeného členství i účtu
  • Vyvážený poměr uživatelů (mužů:žen)
  • Ke stažení je i aplikace do vašeho telefonu
  • Bez VIP členství velmi omezené funkce
  • Seznamka je vhodná pouze pro vážné seznámení

Jak zrušit účet na seznamce EliteDate

V případě, že už jste si vhodný protějšek našli, nebo už zkrátka nikoho hledat nechcete, účet můžete zrušit jednoduše sami v Nastavení, aniž byste museli posílat žádost provozovateli, což je velkým plusem, protože to u seznamek není moc obvyklé. Obchodní podmínky seznamky naleznete zde.

Kontakt na seznamku EliteDate

LITE Date s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 290 93 244
DIČ: CZ 290 93 244
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod složkou C 24239 vedené u Krajského soudu v Plzni.

E-mail: [email protected]
Tel: +420 773 543 459
Web: www.elitedate.cz