S Web ErotickýKontakt.cz spadá do kategorie sex seznamek. Seznamka je oblíbená u jedinců vyhledávajících nezávazný vztah, povyražení ve stávajícím vztahu, či prostě jen sex.

Denní přírůstek uživatelů se pohybuje okolo tisíce, což vytváří více než uspokojivý výběr potenciálních partnerů. Přístup na stránky je možný od dosažení 18 let. Na seznamku je možné se registrovat zcela bezpečně a anonymně a setkávat se pouze s ověřenými a reálnými lidmi.

Bezpečnost a funkce seznamky ErotickýKontakt

Registrace je nenáročná, rychlá a bezplatná. V bezplatné verzi je však valná většina funkcí nedostupná.

Placené členství seznamky ErotickýKontakt

Naopak v placené VIP verzi se otevírá mnoho zábavných a praktických funkcí, jako je neomezené konverzování s ostatními návštěvníky. Také se vám otevře možnost pokročilého vyhledávání, podle široké škály parametrů.

Můžete také nahlížet do profilů uživatelů, kteří si vás přidali do oblíbených, nebo kterým jste padli do oka. Pokud máte chuť si trochu pohrát, zkuste hru „Setkání“, prohlížejte fotografie uživatelů, vyjádřete jim své sympatie, nebo přejděte na další fotografii. Ve složce setkání je pak možné sledovat, s kým máte vzájemné sympatie. VIP členství navíc umožňuje prohlížení fotografií s erotickým obsahem.

Všechny funkce i registrace jsou bezpečné a všechny ženské profily jsou důkladně prověřovány, aby nedocházelo k zakládání falešných profilů. Zveřejnění osobních údajů je výhradně na vás.

Profil a jeho nastavení

Výhoda této seznamky tkví v tom, že máte možnost ovlivňovat nastavení, zakazovat emailová upozornění, či ovlivňovat, kdo vám může a nemůže psát. V případě, že se rozhodnete profil zrušit, je to možné, ale ne svépomocí. Je potřeba kontaktovat správu seznamky. Pozor ale na VIP členství, které je nutné zrušit do 14 dnů od aktivace.

Zrušení bezplatného účtu

  • Napište odstoupení od smlouvy
  • Vzor naleznete v obchodních podminkách
  • Napsanou výpověď zašlete emailem na adresu seznamky
  • Lze také vyžít kontaktní formulář na webu
  • Vše si důkladně zdokumentujte

ErotickýKontakt kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.erotickykontakt.cz