Free rande je online seznamka zaměřená na navazován vztahů mezi lidmi hledajícími vzrušení a povyražení. Pokud tedy hledáte vážný vztah a stálejšího partnera, poohlédněte se raději jinde. Široká základna uživatelů nabídne mnoho možností k seznámení. Denně navíc přibývá na seznamku více než 1000 lidí, Vždycky je tak šance poznat někoho nového.

Registrace a funkce

Všechny, kdo vyhledávají tento druh vztahu potěší bezplatná registrace, snadné vyhledávání a jednoduchá orientace na stránkách seznamky. Jelikož se na stránkách nachází větší poměr žen, jsou mnohem více prověřovány, a to včetně identity. Jako téměř u všech seznamek obdržíte potvrzovací email, vyplníte základní informace o sobě, plus, jakého partnera hledáte a poté si už můžete užívat všech bezplatných funkcí.

Těch však není mnoho, v případě, že jste muž. Ženy totiž mají zdarma i VIP členství, které si muži musí zaplatit. Jeho součástí je možnost oslovování a hodnocení většího množství uživatelů, neomezené konverzování a zobrazování návštěvníků vašeho profilu. Bonusem jsou funkce „Kdo si mě oblíbil“ a „Chtějí mě“, kde zjistíte, kdo Vám vyjádřil sympatie a můžete se s nimi spojit a navázat případný nezávazný vztah.

Samozřejmostí také úplná anonymita a prověření a reální lidé. Pouze vy rozhodujete, které informace budete sdílet s ostatními uživateli. Registrace je možná od 18 let a pro nezávazné seznámení je možné navázat jak heterosexuální, tak homosexuální vztah.

Zrušení registrace

Deaktivovat profil je možné v nastavení a můžete ho kdykoli obnovit. Pokud se ale rozhodnete k úplnému smazání, nebo zrušení VIP účtu, je potřeba kontaktovat technickou podporu seznamky. Po smazání do účtu ztratíte přístup.

Postup zrušení VIP členství

  • Nejprve napište žádost o zrušení účtu
  • Vzor výpovědi naleznete v obchodních podmínkách zde
  • Výpověď můžete zaslat na e-mail seznamky freerande
  • Další způsob je využití formuláře na webu seznamky
  • Je však nutné, aby výpověď byla podána nejpozději 7 dní před koncem předplatného

Free rande kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.freerande.cz