Seznamka FuckBook umožňuje dospělým jedincům vyhledávajícím nezávazní seznámení najít ten pravý protějšek. Nezáleží na pohlaví, ani sexuální orientaci. Početná základna uživatelů nabízí mnoho možností k seznámení.

Vybírat můžete až z 34 milionů profilů lidí všech věkových kategorií a erotických preferencí. Uživatelé jsou navíc z celého světa, což vám otevírá nové možnosti. Seznamka je na trhu už více než deset let a za tu dobu si vyvinula nejvyšší možnou úroveň šifrování a zabezpečení uživatelů. Využívání stránek je tak naprosto bezpečné a máte jistotu, že se na něm nacházejí reální lidé.

Registrace a funkce

Webové rozhraní je hravé, jednoduché a stejně tak registrace a následné vyhledávání. Větší úspěch při hledání zaručí nahrání profilové fotografie. Nahrávat můžete dokonce i erotické fotografie. Seznamka Fuckbook je výjimečná tím, že vás nijak neomezuje a nabízí prostor k sebevyjádření.

Ostatním uživatelům můžete dle svého uvážení prozradit v podstatě cokoli. Na základě údajů, které vyplníte na profilu seznamka generuje vhodné protějšky.  Vyhledávání funguje na základě mnoha filtrů od pohlaví a vzhledu až po sexuální zájmy. Vážný vztah tu tedy nejspíš nenavážete.

Mezi funkce patří dokonce i zveřejňování videí a příspěvků na blogu. Ten můžete mít jak veřejný, pro přátele, tak i soukromý. Pro neomezené konverzace a odpovídání na zprávy je potřeba aktivovat si placený účet. Dokonce si můžete vytvořit svůj seznam přátel a oblíbených uživatelů, což většina seznamek nenabízí. Funguje tedy podobně, jako Facebook, jen se sexuální tématikou.

Výhody a nevýhody seznamky Fuckbook

  • Možnost nahrát, ale také prohlížet erotické fotky
  • Mnoho aktivních uživatelů nejen z ČR/SK
  • Doporučování vhodných partnerů na základě profilu
  • Seznamka disponuje filtrováním a propracovaným vhledáváním partnerů
  • Účet vám deaktivuje pouze podpora seznamky
  • Seznamka je zaměřená více celosvětově proto narazíte na více zahraničních uživatelů

Deaktivace a smazání účtu

Velkým plusem je možnost úplného smazání účtu bez pomoci uživatelské podpory. Pokud však máte na určité období zaplacené Premium členství, účet se smaže až po uplynutí tohoto období. Do té doby do něj máte stále přístup dle libosti.

  • Kontaktujte podporu seznamky FuckBook
  • Požádejte o zrušení předplatného
  • Pokud nevíte přihlašovací údaje či máte jiný dotaz informujte se u podpory

FuckBook kontakt

Cargo Media AG
Zentrum Staldenbach 1,
8808 Pfäffikon,
Švýcarsko

Email: [email protected]
Web: www.fuckbook.com