Seznamka Můj otrok se v základu nijak neliší od jiných seznamek. Nezaměřuje se na vážný vztah, nýbrž na lidi hledající jednorázový sexuální, či opakovaný milenecký poměr pomocí BDMS praktik. Na stránkách tedy narazíte na dominy, submisivní jedince, fetišisty a další lidi se zvláštními sexuálními preferencemi.

Z toho důvodu jsou stránky přístupné pouze od 18 let a všichni uživatelé jsou důkladně prověřování. Obzvláště ženské profily jsou podrobeny důkladné kontrole, aby nedocházelo k vytváření falešných profilů. Anonymita je samozřejmostí, pokud si tedy sami nepřejete o sobě sdělit bližší informace.

Registrace a funkce seznamky můj otrok

Registrace je zcela zdarma a na prvních 14 dní nabízí novým uživatelům možnost oslovit až 140 potenciálních partnerů a přečíst si od nich zprávy. Máte tak možnost nahlédnout do tajů prémiového členství, které je zpoplatněno.

Klasicky po registraci obdržíte do emailu aktivační odkaz, poté vyplníte základní údaje a představy o vašem protějšku. Následuje upřesnění informací, co se týče vašeho vzhledu a orientace. Na seznamce vystupujete pod přezdívkou, fotku však musíte nahrát povinně, což někomu nemusí vyhovovat.

Ženy mají VIP členství zdarma, pro muže je zpoplatněno. Je možné jej zakoupit na různá časová období od 3 měsíců po 12 měsíců. Členstvím získáváte možnost neomezeného chatování, rozšířený vyhledávací filtr a možnost hodnotit až 40 profilů denně. Bonusem členství jsou funkce „Chtějí mě“ a „Setkání“, kde vidíte, komu se líbíte a kdo by se s vámi rád setkal.

Zrušení profilu

Pokud už na seznamce nechcete dál setrvávat, můžete deaktivovat svůj účet, což ho ale úplně nesmaže. O úplné smazání musíte požádat uživatelskou podporu. To platí také pro zrušení Prémiového účtu. To ale platí pro většinu online seznamek.

  • Nejprve si napište žádost o zrušení účtu
  • Vzor naleznete v obchodních podminkách
  • Tuto žádost zašlete na e-mail seznamky
  • Využít lze také kontaktní formulář na webu seznamky
  • Ujistěte se že žádost odešlete nejpozději 7 dní před koncem předplatného
  • Vše si důkladně zdokumentujte

Můj otrok kontakt

IntermaxGroup AG
Chaltenbodensstrasse 4a,
8834 Schindellegi,
Switzerland

E-mail: [email protected]
Web: www.mujotrok.cz