Lidé, kteří už si prožili krizi středního věku, si mnohdy špatně hledají vhodný protějšek, nebo už na lásku zanevřeli. Hledání je navíc často poměrně složité. Singles50 je seznamka pro nezadané právě okolo věkové hranice 50 let, a to za účelem nalezení vážného a láskyplného vztahu. Výhodou je fakt, že na stránkách opravdu najdete jen osoby podobné věkové kategorie, čímž se šance na nalezení vhodného protějšku zvyšují a není třeba probírat se mladšími ročníky.

Funkce seznamky Singles50

Registrace do seznamky je zcela zdarma a je zcela bezpečná. Ochrana osobních údajů je na vysoké úrovni a konverzace ani informace o uživatelům nejsou přístupné žádným třetím stranám. Navíc pouze vy rozhodujete, kdo uvidí vaše fotografie a dozví se o vás více informací. Pokud si tedy přejete zůstat v anonymitě a druhému uživateli o sobě nic nesdělit, je to pevně ve vašich rukou. V případě, že se ale rozhodnete kontakt navázat a protějšek poznat, seznamka nabízí funkci videohovoru, kdy máte možnost poznat toho druhého ještě blíže.

Registrace na seznamce Singles50

Webové rozhraní je naprosto jednoduché a srozumitelné a každý si s ním jednoduše poradí. V počátku vás stránky před registraci navádí pomocí jednoduché otázky, zda jste muž nebo žena a jaké pohlaví hledáte u svého protějšku. Poté zvolíte registraci a necháte se jednoduše navádět dál celým registračním procesem, jehož součástí je i osobnostní test.

Uživatelé na seznamce Singles50

Po registraci je možné využít několik dalších výhod, pomocí kterých bude ještě snadnější vybrat si z více než 250 tisíc uživatelů, a to nehledě na to, zda hledáte muže nebo ženu, jejich poměr je totiž vyváženým. Za funkce navíc platíte teprve tehdy, když se pro ně sami svobodně rozhodnete.

Placené členství na seznamce Singles50

Seznamka kromě bezplatného členství nabízí také VIP členství, které je naopak spoplatněno (ceník uvádíme níže). V základu totiž seznamka moc nenabízí, opravdu funkční a efektivní je seznamka až po zaplacení kdy můžete neomezeně prohlížet profily ostatních uživatelů, reagovat na zprávy a prohlížet fotografie.

ČlenstvíCena
Zkušební bezplatné členstvíZDARMA
VIP členství na 1 měsíc149 Kč (měsíc)
VIP členství na 6 měsíců549 Kč (měsíc)
VIP členství na 12 měsíců399 Kč (měsíc)

Výhody a nevýhody seznamky Singles50

 • Seznamka určená pro uživatele ve středním věku
 • Propracované funkce jako je videohovor s ostatními uživately
 • Poměr mužů a žen je na seznamce vyvážený
 • Seznamka vám nabízí vhodné partnery
 • Komplikované zrušení VIP účtu kdy musíte poslat dopis na adresu seznamky
 • Registrace je povolená pouze starším 40 let
 • Bez VIP členství velmi omezené funkce seznamky

Jak zrušit účet na seznamce Singles50

Účet můžete klasicky sami deaktivovat v nastavení účtu. V případě, že chcete účet úplně smazat, nebo máte již zaplacené VIP členství, je nutné odstoupit od smlouvy 14 dopředu před automatickým prodloužením. Výpověď je v tomto případě poměrně nešikovná. Je potřeba ji napsat ručně, podepsat a poslat dopisem na adresu provozovatele nebo faxem. Nestačí kontaktovat technickou podporu jako u většiny seznamek.

 • Zrušit vaše předplatné musíte 14 dní před koncem vašeho předplaceného období
 • Sepište výpověď nebo-li žádost o zrušení vašeho účtu
 • Jak má taková žádost vypadat najdete na stránkách seznamky ZDE
 • Správně vyplněnou a podepsanou žádost odešlete na adresu seznamky
 • Žádost zašlete doporučeně a schovejte si ústřižek jako potvrzení odeslání
 • Váš účet a automatické prodloužení bude zrušeno

Kontakt na seznamku Singles50

be2 S.à.r.l.
13 rue du Commerce
L-1351 Luxembourg
Luxembourg

E-mail: [email protected]
Fax: +420 227 203 713
Web: www.singles50.cz