Seznamka Victoria Milan má oproti jiným seznamkám za úkol seznamovat ženaté, vdané a zadané jedince, kteří hledají milenku/milence. Seznamování probíhá naprosto bezpečně a diskrétně. Stránky jsou ideální pro lidí hledající naplnění, vzrušení, či pro ty kdo mají chuť podvádět.

Registrace do seznamky Victoria Milan

Registrace do seznamky je primitivní a jednoduchá a v první fázi také bezplatná. Po potvrzení v emailu budete seznamkou vyzvání k vypsání základních údajů, mezi kterými najdete například sexuální apetit, vzhled, či dotaz, zda máte vlastní místo, kam byste se s potenciálním partnerem mohli tajně zašít. Poté přidáte svou aktuální fotografii. U té si můžete vybrat, zda bude rozmazaná, či jasně viditelná pro ostatní uživatele.

Funkce seznamky Victoria Milan

Vyhledávání partneta je jednoduché a probíhá na základě vybraných filtrů, jako jsou věk nebo například vzdálenost od vás. Vyhledávat lze i podle tělesných parametrů. Vybrat si také můžete, zda chcete vidět pouze uživatele s fotkou, nebo i bez ní.

Placené členství na seznamce Victoria Milan

Se zaplacením prémiového členství se vám odemknou další chytré funkce, jako kontaktovat a chatovat s více než 5 lidmi denně a sledovat, kdo si vás přidal do oblíbených. Zaplatit si můžete také kredity, za které je pak možné ostatním uživatelům posílat dárky.

Uživatelská základna seznamky Victoria Milan

Ačkoli je to pro většinu lidí pohoršující, přesto tvoříí uživatelskou základnu celých 254 tisíc uživatelů všech věkových kategorií. Podle poměru žen a mužů mají větší chuť podvádět ženy, kterých je na stránkách o cca 10% více. Seznamka má jasný účel a lidé hledající vztah na celý život udělají lépe, když se jí obloukem vyhnou.

Deaktivace a smazání účtu

Účet můžete kdykoli deaktivovat v nastavení, tím ale nedojde k jeho zrušení. Pokud chcete účet úplně smazat, je potřeba v nastavení vyplnit formulář pro úplné vymazání profilu. Pokud si přejete pouze přerušit prémiové členství, můžete tak učinit v kolonce “Upravit“ ve svém účtu.

Zrušení bezplatného účtu

  • Přihlašte se do vašeho účtu
  • Přejděte do Nastavení
  • Najděte odkaz Deaktivace účtu a klikněte na něj
  • Řiďte se dle pokynů

Zrušení placeného VIP členství

  • Přihlašte se do vašeho účtu
  • Přejděte do Nastavení
  • Zvolte možnost Upravit a odkaz Moje členství
  • Najděte datum kdy končí vaše členství a klikněte na něj
  • Objeví se okno kde znovu kliknete na datum
  • Zvolte možnost Zrušit obnovení

Victoria Milan kontakt

Digisec Media Limited
IČ: C56612
33 34 , Regent House,
Bissazza Street
Sliema
Malta
SLM 1640

E-mail: [email protected]
Web: https://www.victoriamilan.com/cs/